O nas

O nas

Background Image

NOBO STUDIO

NOBO STUDIO MEBLI KUCHENNYCH

Stwórzmy razem coś pięknego!

Divider Image

NOBO to miejsce w którym zaprojektujemy, wykończymy i urządzimy Twoje wnętrze.

NOBO Studio to gwarancja wysokiej jakości mebli oraz oryginalny design. Wykonujemy wszelkiego rodzaju meble na indywidualne zamówienie klienta. Oferujemy: Szafy, Kuchnie, Garderoby, Meble biurowe, Meble łazienkowe, Nietypowe zabudowy

Meble na wymiar to duża swoboda w wyborze materiałów oraz wyposażenia wnętrz. Innowacyjne systemy wyposażenia poprawiają ergonomię, komfort i ich funkcjonalność. Największą zaletą jest jednak to, że wszystkie meble zostaną idealnie dopasowane do naszego wnętrza. Wolne przestrzenie i nieestetyczne szczeliny zostaną zastąpione funkcjonalnymi pomysłami i zaaranżowane tak aby je zamaskować. Doradzimy, zaplanujemy i zaprojektujemy dla Ciebie kuchnię, szafę lub garderobę. która przyniesie Ci wiele radości przez długie lata.

Nasze meble to Meble to połączenie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań z tradycyjną elegancją i stylem. Zapraszamy do przejrzenia naszej strony, na której prezentujemy przykładowe, modne kuchnie na wymiar i nowoczesne aranżacje oraz funkcjonalne rozwiązania. Jeśli interesują Cię nasze usługi, odwiedź nasze studio meblowe na ulicy Santockiej.


TEAM

DREAM TEAM

Poznaj nasz zespół!

Divider Image

Projektujemy i tworzymy meble, zabudowy wsłuchując się w Twoje potrzeby.

To Ty jesteś najważniejszy!

OPINIE

Co klienci o nas mówią?